50 Kvar Kompanzasyon Kontaktörü Fiyatı

Çok çeşitli yüksek kaliteli elektrik ve otomasyon ürünleri tedarik, ticaret, toptan ve dağıtımıyla tanınan firmamız, etkin ürün yelpazemiz ile 50 kvar kompanzasyon kontaktörü fiyatı sunmaktadır. Güç kontaktörleri, endüstriyel fişler ve prizler ve hava devre kesicileri de bulunmaktadır. Sunulan ürünler, tedarikçilerimizin ultra modern üretim ünitelerinde yüksek kaliteli malzemelerden hassas bir şekilde üretilmektedir.

Kompanzasyon Kontaktörü Ne İşe Yarar?

Kapasitör tipi kontaktörler, kapasitör değiştirme uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır. Kapasitör olarak anahtarlama, yüksek ani akımla ilişkilendirilir, kontaktörler sınırlandırmayı sağlayan sönümleme dirençleri ile donatılmıştır. Kontaktörler, APFC panellerinde güç kapasitörlerini gereken reaktif güç kompanzasyon miktarına bağlı olarak değiştirmek için kullanılır. Kapasitör banklarının değiştirilmesi, yüksek geçici ani akımları içerdiğinden, gereken kontaktörün boyutu yüksek akımlar için artar. Bu nedenle, akım sınırlama indükleyicileri bunu zayıflatmak için seri olarak kullanılır. Bu, sistem maliyetini ve panel alanını arttırır.

50 Kvar Kompanzasyon Kontaktörü Fiyatı

Çalışma Prensibi

50 kvar kompanzasyon kontaktörü fiyatı uygun, 3 fazlı, tek veya çok kademeli kapasitör bankını değiştirmek için tasarlanmıştır. İçinde konvansiyonel kapasitör anahtarlama kontaktörleri bulunur. Erken sönümleme takmada kullanılan yardımcı kontakları yapar. Dirençler sürekli devrede kalıyordu, akım kesilmesi sırasında bu yardımcı kontaklar da ark sırasında ana kutuptaki yüksek ark direnci nedeniyle akımları taşır ve kırar. Yüksek geçici geri kazanım voltajındaki yardımcı kontaklar güvenilir olmayan ürün performansına ve erken kullanıma neden olur. Kapasitör anahtarlama kontaktörleri ana kontaklar kapandıktan sonra yardımcı kontaklar markaları ayıran patentli mekanizmaya sahiptir. Kopma işlemi sırasında akımları taşıyan ve kesen kontaklar yardımcı ihtimalini ortadan kaldırır. Modüler tasarım, değerli panel alanı ve 50 kvar kompanzasyon kontaktörü fiyatı tasarrufu sağlar. Yardımcı kontakların sökülmesi, sönümleme dirençlerinin ayrı sonlandırılması, kapsüllenmiş direnç montajı güvenlik sağlar.

Neden Biz?

Tanınmış, güvenilir ve güvenilir satıcılardan temin edilen bu ürünler, sağlam tasarımları, kusursuz yüzeyleri, sabit performansları, düşük bakım maliyetleri, sorunsuz işlemler, uygun 50 kvar kompanzasyon kontaktörü fiyatı ve kolay kurulumlarıyla bilinir. Şirketimiz, müşterilerimize oldukça uygun fiyatlarla geniş bir yelpazede elektrik ve otomasyon ürünleri sunarak müşterilerimizle karşılıklı yararlı ilişkiler kurmaya inanmaktadır. Ürün yelpazemizin optimum kalitesi asla ödün verilmez ve yüksek vasıflı profesyonellerden oluşan ekibimiz tarafından yürütülen sıkı kalite test prosedürleriyle elde edilir. Dahası, geniş ve iyi bağlantılara sahip dağıtım ağımızla, bu ürünler söz verilen zaman dilimi içinde müşteriye teslim edilir.

Bir önceki yazımız olan 12 Kademeli Kompanzasyon Panosu başlıklı makalemizde 12 Kademeli Kompanzasyon Panosu, kompanzasyon nedir ve Kompanzasyon Panosunun Önemi hakkında bilgiler verilmektedir.