Sakarya Elektrik

Elektrik, günümüzde bizler için olmazsa olmaz olan bir ihtiyaç haline gelmiştir. Artık neredeyse her işimizi elektrik ile halledip sürekli ondan yararlanır hale geldik. Pek tabi gelişen teknoloji ve sanayileşme ile birlikte ihtiyaç arttığı için hayatımızda daha çok yer alır hale geldi.

Evlerimizde, iş yerlerimizde ve bunun gibi bulunduğumuz her ortamda farkında olmasak da ve alışmaya başlasak da kesinlikle elektrik vardır. Bu sebepten dolayı artık kontrol edilebilmesi için ve daha kolay dağıtımı için büyük firmalar ve şirketler aracılığıyla ciddi bir şekilde yapılamaya başlandı. Artık her ilin kendine has elektrik dağıtıcı şirketleri bulunmaktadır. Sakarya’daki elektrik firması da bu firmalardan biridir. Sakarya’da elektrik dağıtıcısı ve merkezi olan Sakarya elektrik de diyebileceğimiz bir kurumdur.

Sakarya Elektrik

Sakarya Elektrik Nedir?

Bu kuruluşun ilk ortaya çıkışı eskilere dayanmaktadır. Etibank enerji grubunun oluştuğu yıllarda yani 1954 yılında Adapazarı Tesisleriyle aynı zaman diliminde yapılmıştır. Bu zaman dilimlerinde gerek merkezi ambar olarak kullanılan merkez il olarak gerekse de personel sayısı ve dağıtımıyla ilgili sürekli değişimler ve gelişmeler gösteren Sakarya elektrik günümüzde özel bir enerji grubunun yönetiminde özel bir şirket ile varlığına devam etmektedir.

Politikaları ve Hedefleri Nelerdir?

Bu firmanın amacı nerede olursa olsun herkese eşit ve güvenilir elektrik enerjisi sağlamaktır. Bu hizmeti yaparken müşterileriyle aralarında güven ilişkisine dayalı sağlam bir bağ kurmaktır. Bunu kendine misyon edinen bu elektrik şirketi günümüzde Sakarya ve çevresi olmak üzere birçok alanda güvenilir hizmet vermektedir. Gelişen dünya düzeniyle enerji ağına ayak uydurarak her geçen gün yenilikler yaparak hizmetini yaymak ve dağıtımını arttırmak firmanın en önemli hedeflerindendir. Şu anda özel bir şirket olarak varlığını devam ettiren Sakarya elektrik zaman geçtikçe hizmet alanını genişletmekte ve verdiği elektrik hizmetini kesintisiz ve kaliteli bir biçimde arttırmaktadır.

Sakarya Elektrik

Faaliyet Konusu ve Personel

Bu firmanın asıl faaliyet konusu olan elektrik alanında her geçen gün yeni dağıtım şebekesi açmak ve yeni dağıtım alanları bulmak en önemli hedeflerindendir. Yeni yaptıkları şebekelerle her geçen gün daha çok büyümek isterler.

Bir önceki yazımız olan Kocaeli Elektrik Danışmanlık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

] }