Sakarya Elektrik Danışmanlık

Elektrik ile alakalı danışmanlık hizmeti almayan firma ve de kuruluş neredeyse yok. Profesyoneller tarafından verilen bu hizmeti elektrik mühendisleri de destekliyor. İş yerinizi açarken, yeni bir site yaparken, hastane açılışında ya da farklı herhangi bir kurumun açılışında; bakanlıklarca gerekli işlemelerin yerine getirilebilmesi için elektrik panolarınızın ve de kompanzasyon kurulumlarınızın denetlenerek, gerekli yürürlüklere uygun olduğunu belgelemeniz gerekiyor.

Bu gerekli olan belgelemeyi de Sakarya Elektrik Danışmanlık yardımı ile alabilirsiniz. Sizin için gerekli olan tüm elektrik bağlantıları kontrolü, pano-kompanzasyon montajı, kaçak elektrik ölçümü gibi işlemlerin hepsi bu danışmanlık hizmeti içerisinde yer alıyor. Bu tarz bir danışmanlık hizmeti ruhsatlı iş yerleri tarafından ancak verilebiliyor. Dolayısı ile yasal olan sürecin işlemesi için yine yasal şartları yerine getirmiş olan Sakarya Elektrik Danışmanlık sizin için bulunmaz bir avantaj niteliğinde…

Sakarya Elektrik Danışmanlık

Kompanzasyon Bakımı Gerekli mi?

Büyük panellerin tek bir noktada toplanması ile ortaya çıkan kompanzasyon paneli montajından genel kurulumuna kadar tüm süreci dikkatlice takip edilmesi gereken bir iştir. Kanuni şartlara göre de; her sene, bir kereye mahsus olmak şartıyla kompanzasyon bakımlarınızın kontrolünün yapılması şartı aranıyor. İşletmelerin ve de çalışanların güvenliğini esasa alan bu yönetmeliklere göre düzenli olarak bakımı ve de kontrolü, ölçümü yapılan elektrik panoları kesinlikle, A sınıfı enerji yakıyor. Böylece hem elektrik kullanımı yarı yarıya düşmüş oluyor, hem de firma sahibin cebinden fazla elektrik parası çıkmıyor.

Elektrik Danışmanlığı İçin Ne Zaman Başvurmalı?

Sakarya Elektrik Danışmanlık sizlere dilediğiniz zaman hizmet verebiliyor. Ancak sizler işinizi sağlama almak için, henüz elektrik pano bakım denetimleri başlamadan bu danışmanlık hizmetinden yararlanmalısınız. Böyle bir hizmetten yararlanarak, usulsüz kullanım cezası da ödememiş olursunuz. Çünkü bu danışmanlık firması sizlere tüm iç mevzuatı anlatarak, panonuzu ve de bağlantılarınızı uyumlu hale getirmenizi sağlar.

Sakarya Elektrik Danışmanlık

Elektrik Danışmanlığı Hizmet Bedeli Ne Kadar?

Elektrik hizmet bedeli ile ilgili kafanızı karıştıran konular olabilir, ancak şundan emin olmalısınız ki bu sektörde hizmet bedeli kadar, danışmanınızın iç mevzuata ne kadar hakim olduğu da çok önemli bir husustur.

Bir önceki yazımız olan Kocaeli Elektrik Danışmanlık başlıklı makalemizde Elektrik Danışmanlığı Nedir, Elektrik Danışmanlık Alanları ve Kocaeli Elektrik Danışmanlık hakkında bilgiler verilmektedir.